Akadálymentes változat
Normál változat

Diákzarándoklat 2021. szeptember 4.

2021-09-10

Görgess lejjebb

Régi hagyomány, hogy a kecskeméti Szent Imre Katolikus Iskolánk és a Piarista Iskola 5. osztályos tanulói közös diákzarándoklaton vesznek részt, az idei évben Petőfiszállás-Pálosszentkútra látogattak el. Az egy napos kiránduláson 20 km-es gyalogtúra vezetett a kegyhelyhez, ahol egy finom babgulyás várta kirándulókat, melyet egy búcsús szentmise követett a Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszushoz kapcsolódó prédikációval.

Iskolánk pedagógusai így idézik fel a kirándulás pillanatait: „Nagy Attila atya figyelmet érdemlő módon és tisztelettel diktálta a tempót az úton, hogy mi 50 feletti pedagógusok is teljesíteni tudjuk a távot. Köszönet érte. A 6 órás kiránduláshoz csodaszép időt kaptunk, és a lelki töltekezés mellett a táj szépségeivel tértünk haza.”


További bejegyzések olvasása itt:

Hírek