Akadálymentes változat
Normál változat

Az Édesanyákat, Nagymamákat ünnepeltük, megtelt a Nagytemplom

2023-05-12

Görgess lejjebb

A Szentlélek betöltötte a templomot, szívekig hatoltak a dicsérő zenék, az édesanyáknak, nagymamáknak celebrált szentmise szavai közel nyolcszáz jelenlévőt szólítottak meg. Szent Imre Iskolánk igazgatója, Papp Zsolt szeretettel köszöntötte a jelen lévő édesanyákat, nagymamákat, gyerekeket, és örömét fejezte ki, hogy együtt ünnepelhetünk ezen a csodás napon.

Ivanics Zoltán, iskolánk lelkésze beszédében úgy fogalmazott, hogy az anyaság egy semmihez sem fogható komoly, soha véget nem erő "hivatás", amelyért nem jár ugyan fizetés, mégis a legnagyobb szeretetet és örömet adja annak, aki ezt a csodálatos feladatot vállalja magára.

Valóban megható pillanatokat éltünk át, miközben az ÚrJézus szeretete áradt ki ránk.

Ajándékul iskolánk diákjai egy csodálatos zenei koszorút nyújtottak át énekeikkel az édesanyjuknak.

Az alkalom zárásaként szülőkből összeállt alkalmi kórus egy többszólamú meglepetés dallal készült, amelyet nagy titokban gyakoroltak. Ezzel a fantasztikus kórusművel valóban elkápráztattak mindenkit, gyönyörű befejezéseként az anyáknapi szentmisének.


További bejegyzések olvasása itt:

Hírek