Akadálymentes változat
Normál változat

Iskolánk művészeti napot tartott

2024-06-18

Görgess lejjebb

Az év folyamán annyi területen remekeltek iskolánk diákjai, hogy szinte nem is akad olyan, aki legalább egy művészeti területen ne lenne jártas. Van aki színjátszó körben talált rá önmagára, mások zenében teljesedtek ki, akadt aki táncol, és az irodalom, a szavalás is sokak kedvencévé vált az évek alatt. Iskolánk tanulóinak érdeklődési köre nagyon színes, s ebben odaadó és elhivatott pedagógusok támogatják őket, hiszen nélkülük ez a nap sem valósulhatott volna meg. Ebben a tanévben sok városi és megyei verseny díját elhozták tanulóink. Ezekből a sikerekből készült egy műsor, hogy  együtt örülhessünk ügyességüknek, s mások is kedvet kaphassanak, hiszen aki a művészeti területek bármelyikén lépcsőzik felfelé, az nemcsak önmagát építi, hanem a környezetére is pozitívan hat. 

Köszönjük pedagógusainknak az egész éves támogató munkát, s diákjainknak a kitartást.


További bejegyzések olvasása itt:

Hírek