Akadálymentes változat
Normál változat

Múzeumok témakörben nemzetközi művészeti díjak

2022-12-01

Görgess lejjebb

Varga Juraj, a Cseh Köztársaság Konzulja megtisztelő látogatást tett nálunk, hogy személyesen adjon át elismerő díjakat az 50. Lidicei Nemzetközi Gyermekrajz Pályázaton elért eredményes szereplésért.  Gratulációját fejezte ki Szent Imre Iskolánknak és Csúzdi Szabó Erikának, iskolánk művésztanárának az eredményes felkészítésért és kiváló teljesítményért.

A Lidicei Emlékpark 50. rajzpályázata immár hagyományteremtő, melyre az idén 77 országból összesen 14527 pályamunka érkezett, ebből 1485 pályamunkát elismeréssel jutalmaztak, 203 fiatal művész pedig érmet is kapott.

Szent Imre Iskolánkból a tanárnő 20 tanítványa készült alkotásokkal erre a nemzetközi gyermekművészeti versenyre, közülük 5 tanulót fantasztikus elismeréssel díjazták.

A pályázat kiírásában a "Múzeum" témakörben vártak alkotásokat, tanulóink munkáiban ehhez kapcsolódóan megjelentek az ásványok, múzeumok, kincsek, szobrok, csodálatos épületek és álmaink múzeumai. 

 

Szalai Stella 6b, Olasz Lili Dorka 6c, Miraglia Sofia 6b, Meleg Zsófia 6b, Lipótzy Csenge 7a,

Gratulálunk nektek a nagyszerű eredményekhez!


További bejegyzések olvasása itt:

Versenyeredmények