Akadálymentes változat
Normál változat

KIDS Kupa érmes lett a Szent Imre Általános Iskola

2023-03-10

Görgess lejjebb

Közel 30 éve mérettetnek meg a sportteljesítményük alapján az ország katolikus általános iskolái, gimnáziumai, ahol nagy elismerést kapott kecskeméti Szent Imre Általános Iskolánk. A tavalyi évben sportversenyeken elért összesített  pontverseny alapján a legeredményesebb és legaktívabb iskolákat díjazták KIDS Kupával, iskolánk harmadik helyezést ért el. A Szentimrések a labdajátékokban, atlétikában, asztaliteniszben, futóversenyeken remekeltek. Mind eredményességben, mind aktivitásban az első három iskola kaphatott díjat. 

 

Büszkék vagyunk a gyerekekre, és köszönjük felkészítő tanáraiknak, Keserü Szilviának, Nagy Gabriellának, Boller Péternek a lelkes munkát!


További bejegyzések olvasása itt:

Versenyeredmények